B VRH – nar. 16.1.2008

PP štěňat a fota rodičů naleznete ZDE .NEMÁME ŠTĚŇATA NA PRODEJ.

16.1.2016 Pěkně nám letos ty šestnáctky ladí. 🙂 Dnes je B vrhu 8 let. Při pohledu na uchechtanou Bazušku si říkám, že to není možné, že by vstoupila oficiálně do „veteránského“ věku. Milá Bčka, všem vám přeji k narozeninám především pevné zdraví, plnou misku dobrot, dostatek pohybu a pomazlení od majitelů.

6.-7.6.2015 – Uskutečnilo se 4. Klubové mistrovství AT a 10. ročník Memoriálu Dory Geblerové. Jsem moc ráda, že se jedno z našich erdelátek z B vrhu zúčastnilo závodu, a to pod vedením ostřílené závodnice paní Pavelkové. Bengál s paničkou vybojovali společně v kategori FPr3 krásné 3. místo, 85 bodů. Moc a moc oběma gratuluji!
15.1.2015 Před sedmi lety se v podvečer zvolna začal rodit B vrh Agayagátek. Bazooka posílá všem svým sourozencům gratulaci a Agáta blemcoš. Já přeji majitelům mnoho radosti s erdelátky a všem především to nejdůležitější. Zdraví!

21.5.2014 – Bengál alias Bendží se zúčastnil s paničkou Danou Pavelkovou minulý víkend 3. Mistrovství ATK v kategorii FPr3. Umístil se na 4. místě s bodovým ziskem 83 bodů. Moc gratuluji paní Pavelkové, Bendítkovi posílám potřesení packou a děkuji za reprezentaci Agayagátek! 🙂

16.1.2014 – Šest let? opravdu to je už šest let, co vzducholoď Agáta porodila svůj početný vrh? Čas hrozně letí a člověk si toho ani moc nevšimne, když má po boku „nestárnoucí“ erdelí brčka. A tak tomu skutečně je, Agáta, matka pluku, ani ne za měsíc oslaví 10. narozeniny, nikdo jí to netipuje, natož Bazušákovi ztřeštěnému. Tak, milá erdelátka a milí majitelé Bček, všem přejeme hodně zdraví, ať se vám všem dohromady daří a ať to štěká! Agáta s Bazookou posílají blemcoš a já řádné pohlazení všem čtyřnožcům, stejně jako vřelé pozdravy majitelům našich odchovanců.

16.1.2014 – Děkuji Daně Pavelkové za milý mail a dopisuji výsledky Bengála AgaYaga – složil v loňském roce zkoušky BH, FPr2 a FPr3. Velké gratulace!

16.1.2013 – B vrh dnes oslavil 5. narozeniny! Ze srdce přejeme krásné chvíle se svými majiteli, spoustu her a výletů, pohlazení a vždy plnou misku. Takže Bengále, Bouquete, Bernarde, Bandito, Bingo, Buddy, Bozo, Bobo, Barnabáši a milá Beatrix, zvesela vykročte do své další pětiletky, ať vám všem zdraví slouží. A Bazuška přidává foto svého dortu k tak významnému výročí. 🙂

15.1.2012 – B vrh zítra slaví své 4. narozeniny! Strašně to letí, už to nejsou štěňátka, ale dospěláci. Přeji všem pevné zdraví, to je to nejdůležitější. Milý Bengále, Bouquete, Bernarde, Bandito, Bingo, Buddy, Bozo, Bobo, Barnabáši a milá Beatrix, ještě jednou všechno nejlepší a blemcanec na čumec posílá mamina Agáta a sestra Bazooka.

3.11.2011 – Bengál AgaYaga složil pod vedením paní Pavelkové zkoušku ZZO. Gratuluji! 🙂

25.6.2011 – Bengál AgaYaga se spolu se svou paničkou paní Pavelkovou zúčastnil 6. ročník Memoriálu Dory Geblerové. Odvážně nastoupili rovnou do dvou kategorií a vůbec se mezi ostatními erdelíky neztratili.:) Kategorie FPr1 3. místo – 93 bodů (7 účastníků) a kategorie ZZO 3. místo – 71 bodů (9 účastníků). Velké gratulace!!!

1.5.2011 – Bengál AgaYaga zvaný Benží, Bendítko tráví svůj jarní čas díky paničce paní Daně Pavelkové velmi akčně.
Včera, 30.4. složil Bendík pod vedením p. Pavelkové svou první stopařskou zkoušku! 🙂 FPr1 za 92 bodů. Obrovské gratulace paničce a Bendíkovi, jste sikulkové!
A začátkem dubna se prvně Bengál zúčastnil tréninku coursingu. Tento sport se mu prý velmi zalíbil, jako jediný z účastníků za střapečkem letěl doslova hlava nehlava i skrz rybníček.
23.1.2011 – do mailu dorazily fotky některých odchovanců, moc za ně děkuji. Vánoční pozdrav zaslal Bobo Agayaga, foto celé smečky Bozo Agayaga a Barnabáš Agayaga pro změnu zimní radovánky s parťačkou Sárou.
Bobo – Bozo – Barnabáš
15.1.2011 – Béčka AgaYaga slaví zítra 3. narozeniny. Takže všechna naše milá erdelátka, především zdraví, krásný teriéří život plný pohybu, aktivit a lásky, ať svým dvojnožcům děláte jen samou radost. Mamina Agáta posílá blemcoš a já důkladné podrbání.

30.5.2010 – Bobo AgaYaga Včera se Bobo s páníčkem vydali na Speciální výstavu AT ve Zbraslavi u Brna. Na své první výstavě získal Bobo ve třídě otevřené ocenění Výborný 4. Posílám velké gratulace a celé Bobanovic rodině pozdravy, děkuji za info a foto. 🙂
11.5.2010 – Návštěva V neděli se na chvíli za námi stavil Bengál s paničkou, bylo to velmi milé setkání. Dlouho jsme se neviděli. Agáta s Bazušákem „vetřelce“ přivítaly radostně a stejné byly i jejich hrátky . Ovšem pózování pro fotografa, o tom si mysleli všichni tři své.

20.1.2010 – Zima 2010 Poněkud netradiční záplava sněhu, která v poslední době od dvounožců bývá pojmenována značně nelichotivými výrazy, dělá radost hlavně psům, erdelům speciálně. Co radost. Euforii! Zabořit brčko erdelí co nejhlouběji do závěje, chvíli se dusit sněhem, vykouknout a náádech, udělat úsměv do objektivu a jedeme znova. A když jsou na výletu i bezva parťáci, tak je o legraci více! Přikládám dnešní fotky z výletu (budu se těšit na případné další fotky sourozenců – tímto Agáta a Bazušák všechny zdraví).
A panička od Benjiho nám zaslala zimní fotky, moc děkujeme!

15.1.2010 Přeji všem našim Béčkům k druhým narozeninám především zdraví a hodné páníčky, dostatek pohybu a dobrého papání. A majitelům pevné nervy a nadhled a humor, který je pro vlastnictví erdelíka tolik potřebný a nezbytný. Bazooka posílá svůj dort a všechny sourozence zdraví mohutným HAAF! 🙂


19.7.2009 Bengál AgaYaga se spolu se svou paničkou zúčastníl výcvikového tábora Airedale klubu. Ozkoušeli si i nové disciplíny (stopy, obrany), věnovali se poslušnosti a dle fotografií jim vše šlo na výbornou. Moc zdravíme a děkujeme za mail a fota.
21.6.2009 Dnes Bobo AgaYaga splnil ve Zbraslavi u Brna svod mladých. A moc děkujeme za video Boba z výcviku, je vidět, že si obrany užíváte :). Bob a obrany.

1.5.2009 Ve věku 15 měsíců se na rtg vypravili Bobo a Bengál. Bengál byl vyhodnocen MVDr. Ekrem DKK 1/1 (HD B/B) a Bobo DKK 1/0 (HD B/A) + DKL 0/0 (ED 0/0). Oběma pejskům a jejich rodinám posíláme velké gratulace.

19.4.2009 Bouquet AgaYaga splnil svod mladých.

13.4.2009 Na úpravu srsti přijel minulý týden Bengál neboli Benží. V přestávkách mezi škubáním řádil se sestrou a myslím, že se mu na léto hodně ulevilo.

14.3.2009 Bobo AgaYaga začal se svým páníčkem trénovat na cvičišti obrany. Děkujeme za fotografie a přejeme mnoho úspěchů ve výcviku. A zanedlouho se těšíme na shledanou.

2.3.2009 Na deset dní se naše smečka rozrostla o jednoho člena. Měli jsme zde po dobu zimní dovolené páníčků na hlídání Bouqueta neboli Bukíska, Bukiho. Přijel coby chundelatá koule, snahy o úpravu srsti se jevily zcela marnými – nejprve plno sněhu, později „sněháňky“, postupná obleva a nakonec déšť, mokro, bahno. 🙁
Feny nového vetřelce přijaly během hodiny, Bazušák se ihned doslova tetelil štěstím, že má novou velkou hračku na okusování. Každý den se spolu vyřádili, pohled na uchechtané, číhající, zakusující se lítací sourozence stál za to. Bukísek měl ve štěněčím věku vážný úraz na zadní nožce, naštěstí se vše zhojilo bez jakýchkoliv následků. I tak jsem občas trnula, když předváděl salta mortále ve vzduchu při boji o uzel nebo naháněcích hrách.
Krom drobných zlozvyků (páníčkové již vědí, že si psík jódlováním pozornost či jídlo nesmí vynucovat) nás Buki příjemně překvapil svou povahou – pohodový, temperamentní, kontaktní a vyrovnaný psík, který se rychle včlenil do smečky a uctivě dodržoval její hierarchii. Což znamenalo, že mezi fenami se dobrovolně ujal posledního místa. 🙂 První večer se, coby správný puberťák, zamiloval do Amyny – mladší rtw. Ta hodinu trpělivě snášela jeho sexuální harašení a dvoření, předvedla mu celou škálu nesouhlasů (a pak že rtw nemá mimiku) a nakonec mu pěkně po psovsku „nafackovala“. Od té chvíle byl klid a Buki pochopil, že vše má svá pravidla.
Bukča včera mohutně přivítal své páníčky a s erdelím úsměvem na fousu odjel do domova, doufám, že se mu pobyt u nás líbil a neměl ani chvíli si stýskat. Jsem moc ráda, že má Bukís bezvadnou rodinu, takže, milí Prokopcovi, těším se někdy na viděnou. 🙂
A na závěr ještě fota – Bukís se vyřádil důkladně i na cvičáku. Labradorka Bettynka oslovila jeho hormony, ke zlaťandě Bublině byl už opatrnější, neb ta si svoje aportky hlídá vždy a všude.

22.1.2009 Bengál alias Benji se jako jediný zástupce AgaYagátek zúčastnil výcvikového dne AT (pořádala Česká komora ATK). My jsme nevyrazili, neb Agáta hárá a byla zrovna v nejlepším. Benjik si prošel kladinu, přeskákal překážky, zkusil si další cviky poslušnosti a dle slov paničky se mu vše (za patřičnou odměnu) velmi dařilo. Rodině Benjíkovic posíláme velké pozdravení a fandíme do dalšího výcviku.

17.1.2009 Narozeninová fota Bandity neboli Zaka. Masový dort mu prý moc chutnal.


15.1.2009 Zítra oslaví B vrh 1. narozeniny, tudíž milý Bengále, Bouquete, Bernarde, Bandito, Bingo, Buddy, Bozo, Bobo, Barnabáši a milé dámy Beatrix a Bazooko, všechno nejlepší, přiměřeně plná bříška, vylítání, psí kamarády, hodné páníčky a především zdraví přeje Agáta a spol.15.1.2009 Nová zimní fota Bengála alias Benjího, moc zdravíme. 🙂


17.12.2008 Agátě i ostatním členkám naší smečky přišel krásný balíček z Moravy od majitelů Buddyho AgaYaga. Žvýkací kosti zmizely během chvíle, za přáníčko moc děkujeme a s fotkami i videem se rádi podělíme. Buddík se má skvěle, polenoší si v peřinkách, ale též se rád vyřádí na cvičáku se psími kamarády.


1.12.2008 Bobo AgaYaga splnil 30.11. zkoušku ZOP, známka VD (89 b). Moc gratulujeme páníčkovi i Bobešovi, je první z Bvrhu se zkouškou z poslušnosti. Jen tak dál, držíme palce. 🙂


28.8.2008 Dnes poslal své fotky Bobo z Moravy, moc děkujeme a Bobešovi i jeho skvělé rodině posíláme pozdravy. Agáta samozřejmě synkovi zasílá pořádný blemcoš.


17.8.2008 Krásný prázdninový pozdrav nám poslali páníčci od Bengála neboli Benjíka. Mají za sebou už stovky km na kolech, tedy Benji ve svém psovozu. Úžasný vynález, erdelátko se v pojízdné „kennelce“ prý cítí skvěle – v autě i doma je to jeho pelíšek. Samozřejmě není Benji celou dobu jen zavřen, ale dostatečně se vyběhá v přestávkách s kamarády. Je z něj již řádný plavec a obalený posléze v písku nemá chybu. Děkujeme za fota a pozdravujeme!


16.7.2008 Čas běží velmi rychle a tak dnes B-vrh slaví 6 měsíců. Takže milý: Bengále, Bouquete, Bernarde, Bandito, Bingo, Buddy, Bozo, Bobo, Barnabáši a milé dámy Beatrix a Bazooko, vše nejlepší ke skoronarozeninám! A mnoho radostí a aktivit s páníčky. Agáta všem posílá veliký blemcoš.

14.7.2008 Dnes přijel na druhou úpravu kožichu Bouquet s paničkou. Zraněná nožka se mu snad úspěšně hojí, Bukísek snášel krom drobných protestů trimování skvěle. Moc držím palce, ať se mu končetina zhojí bez následků, protože to je krásný psík velmi milé povahy.Páníčkové od Bengála neboli Benjiho pravidelně posílají zpravodajství. Benji zvládl změnu skvěle a zamiloval si coby pelíšek psí vozík za kolo.:)
Též přišly fotky Bandita neboli Zaka, další spokojený dorostenec.
A jako poslední přidávám fotky Buddyho, který se k nám chystá z Moravy na návštěvu o víkendu, je z něj spravný vodní tvor.
Všem majitelům děkuji za fota, sms, maily, jsem moc ráda, že naše B-čka mají skvělé rodiny!

12.7.2008 Před odjezdem do nové rodiny (která má zkušenosti s welšteriérem a malým kníračem) byl Bengál důkladně upraven v srsti. Sice byl velmi uražen, ale výsledek stojí za to. Loučení pro nás tentokrát nebylo snadné, přeci jen si u nás pobyl dlouho a vzhledem k jeho povaze mu nebylo co vytýkat. Nicméně cestu na jih Čech zvládl v pohodě a dle informací od nové paničky se aklimatizoval velmi rychle. Takže milý Bendíku a páníčkové, ať se Vám společně daří! 🙂

6.7.2008 A ještě několik foto z výletu erdelat s kamarádkou Bublinou. Bengál za pár dní odjede se svou novou skvělou rodinou, a tak si ho užíváme, dokud to jde. Nejprve procházka ve stínu lesem a pak plavení zvěře v rybníčku. Erdelata se již do vodních hrátek zamilovala natolik, že sama dobrovolně plavou, Bublina je jim skvělou učitelkou. Jejich mokrá brčka posléze obalená v mechu a kapradí nejsou příliš estetická, ale i to k erdelům patři. 🙂

4.7.2008 V horkém letním počasí je smečce nejlépe u vody. Bengál je rozený cachtal a tak vydatně pomáhal s napouštěním zahradního brouzdáliska.
29.6.2008 Dnes přijel na úpravu srsti další pejsek, tentokrát z velké dálky Bandito zvaný Zak. Temperamentní a usměvavý chlupáč snášel trimování trpělivě a dle páníčků až překvapivě v klidu. Vyrostl z něj moc pěkný dorostenec – plnochrupý s nůžkovým skusem a tmavým okem, varlata v pořádku. Zak byl zpočátku trošku zakřiknutý, ale postupně začal, v přestávkách mezi úpravou, pěkně skotačit s naším erdelím osazenstvem. Těšíme se na další setkání. Též jsme měli milou návštěvu, která se přijela podívat na Bengála. Moc se líbil, sympatie byly vzájemné a tak zanedlouho Bengálek pocestuje do nové rodiny na jih Čech.

25.6.2008 Dnes přijel na první úpravu srsti Bouquet neboli Bukísek. Jeho úprava byla jen zběžná, neboť bohužel utrpěl před nedávnem úraz a je po operaci zadní nožky. 🙁 Takže abychom mu nohu příliš nenamáhaly, šlo hlavně o korekci srsti na hlavě a uších. Panička Bukiho poctivě pročesává trimovacím nářadím, takže kvalita srsti skvělá, bez podsady. Po otrimování hlavy na mě vykoukl další krásný dorostenec s tmavým okem a typickou hlavou.
Proběhla i kontrola ostatních náležitostí a Bukísek je plnochrupý, skus nůžkový a varlata též v pořádku. Tak moc držíme palce, ať se nožka zhojí bez následků co nejdříve a těším se zase za 14 dní.Vlevo chlupatý Bukísek, vpravo Bengál.
Benji vlevo a pak Bouquet
Buki u paničky a opět Bukísek


24.6.2008 Nové foto u Benjiho – je stále na prodej. Bengál je plnochrupý, správný nůžkový skus, varlata ok. Vyloupl se z něj krásný dorostenec se sytou barvou a velmi kvalitní tvrdou srstí.


11.6.2008 Bengál neboli Benji čeká na ty správné páníčky. Bendítko je psík snaživý, včera na cvičáku pilně sledoval Agátu při krátké poslušnosti, snažil se i pomáhat. Nedalo mu to a díky pár piškotkům na první pokus zvládl i kladinu.


16.5.2008 B vrhu jsou dnes 4 měsíce. Všem Agáta posílá veliký blemcoš a my třeseme packou! 🙂
Dnes si Bendítko v rámci rozvíjení své poslušnosti užil dlouhou vycházku s novou kamarádkou Bublinou. Benji je štěně zvídavé, milující lidi, se základy přivolání a zvyklé již plně na cestu autem, obojek a vodítko. S každým je hned kamarád, je velmi mazlivý a kontaktní.

8.5.2008
Bengálek alias Bendí či Benji je klučík velmi veselý a zachytit jej v pohybu bývá většinou velmi náročné pro mě i foťák.
Po vycházce začaly erdelí hrátky s maminou Agátou.
Pejsek Benji stále čeká na vhodné páníčky.

6.5.2008 Agátě jsem o víkendu dopřála velmi letní úpravu srsti, protrimovala jsem ji až na „pleš“. Je již plně ve formě, těžko by na ní někdo poznal, že odchovala takovou smečku erdelat.
Dnes jsem měla milou návštěvu, kamarádka přijela pomazlit štěňata a okusit adrenalin při jízdě na koloběžce. Počasí se vydařilo, takže krátká videa z jízdy. Kolobrnda 4 , Kolobrnda 5 , Kolobrnda 6 a Kolobrnda 7.

1.5.2008

Dnes odjel Bernard neboli Bertík se svou novou rodinou do východních Čech. Přejeme spokojené soužití a mnoho radosti s erdelátkem.

Zbyl zde veselý skřítek neposeda Benji, velmi temperamentní a kontaktní psík s chutí do aportování. Po narození byl z vrhu nejmenší, ovšem sourozence brzy dohnal a v mnohém i předčil. Čeká na vhodné páníčky. Zatím tráví volné chvilky hrami se svou sestrou, vycházkami a nezbytnou socializací na cvičáku, v autě a městě (na obr. vpravo a na zádech). BENJI SE SESTROU aneb unavená štěňata si hrají.

24.4.2008 Dva pejsci jsou na prodej. Ač zde zůstali jako poslední, nejsou to (krom jména od B) žádná béčka. Naopak, pohodoví, temperamentní, nebojácní a kontaktní sympaťáci se zájmem o přetahování s kořistí. Jeden pejsek byl rezervován dlouhodobě, ale bohužel nevyšlo to. Bratři v akci : KLUCI 1 a KLUCI 2.
O víkendu odjel Bobo s novým majitelem na Moravu, páníček má předchozí zkušenosti s erdelem. Bobanovi se daří skvěle, moc děkuji za fota a zprávy.


15.4.2008 Něco málo ohledně štěňat se nám podařilo nafotit a natočit, prostě erdelové každým coulem. Psíkům se věnujeme na vycházkách individuálně.Pejskové jsou zvědaví, došlo i na poznávání vodní plochy na zahradě. video 33 , video34 , video 35 a video 36.

5.4.2008 Na prodej máme pejsky, jsou velmi zvídaví, kontaktní, uvyklí na obojek a vodítko, s velkým zájmem o přetahování, učí se trpělivosti při pročesávání srsti. Mají správný skus, tmavé oko a obě varlata spuštěná. Dorazily první fotky Boza z Moravy, moc děkujeme.Agáta se již dostala do kondice, vesele se věnujeme různým aktivitám, zde video z dnešního „koloběžkování“. Kolobrnda 1 , Kolobrnda 2 a Kolobrnda 3.

31.3.2008 Přišly nám fotky odchovanců:
Buddík si na Moravě užívá vycházek a domácí pohody.Bukísek v Praze skotačí nejen doma a dostává se mu skvělé péče. A Barnie v Západních Čechách „týrá“ erdelku Sáru a jezdí páníčkovi pomáhat do práce.Všem majitelům moc děkujeme za krásné maily a erdelátkům posíláme pac a pusu od Agáty a podrbání od nás.

Včera od nás odjel Bozo (neboli Božan), odcestoval s páníčkem na Moravu. Přejeme hodně štěstí ve společném životě a ať plně nahradí ztrátu předchozího pejska.


20.3.2008 Dnes byla štěňata podruhé očkovaná a zároveň jsme zkontrolovaly čipy. Všechny drží na svém místě, žádný se nepohnul. A první jarní den se tedy příliš jarně netvářil. Díky vánicím si erdelata užily svůj první sníh v životě – a radost z něj měly převelikou.Bohužel nebo spíše bohudík sníh rychle odtál a tak mohly erdelí hrátky pokračovat. Video 31 a Video 32. Bertík, Božan a Bobeš (naše „pracovní jména“) čekají na vhodné páníčky.

18.3.2008 Barnabáš řečený Barnie nám poslal první fota, zatím coby unavené štěňátko po cestě. Moc klučíka zdravíme a podrbání patří i Sáře, ať s ním má trpělivost.Zbylí erdelí kluci vesele řádí, zahradničí, zkoumají a zvykají si na manipulaci s úpravou srsti.

16.3.2008 Od nových páníčků přišly fotky Beatrix zvané Giny. Je vidět, že se jí daří skvěle, těšíme se na další zprávy a zdravíme.


Psík Barnabáš odjel s novou rodinou do západních Čech. Bude sdílet domov s erdelkou Sárou, které nahradí bývalého kamararáda. Držíme palce, ať vše klape.

A nakonec ještě resty – další videa řídnoucí smečky. Video 29 a Video 30.

11.3.2008 Erdelata tráví venku stále více času, jejich hrátky jsou již někdy opravdu teriérsky drsné. Moc děkujeme novým majitelům za první fotky z domova. Buddy vypadá více nežli spokojeně: A Bandito zvaný Zak je na tom úplně stejně: Smečka řídne, odešly od nás další erdelata – pejsek Boucquet odjel s paničkou do Prahy a kluk Bingo odcestoval na Slovensko.


9.3.2008 Jak ten čas letí… Nebo čas strávený se štěňaty ubíhá rychleji? Není to tak dávno, co se vyklubaly slepé a hluché fazolky. Smečka prohánějící se po dvorku s nabroušenými zoubky již má k bezmocným tvorečkům hodně daleko.
Erdelata opravdu již dorůstají v osobnosti a první z nich nás opustily tento víkend. Psík Buddy putoval na Moravu, Bandito do západních Čech a vymazlená holčička Beatrix do Prahy. Všem novopečeným majitelům přejeme krásné soužití a mnoho báječných zažitků s přírůstkem. A aby nebylo „zbytku“ houfu smutno, zabavovala je aktivně tetička rtw Amyna.
5.3.2008 Štěňata za sebou mají třetí odčervení. Rostou, jejich zákusy sílí a při chvilkové nepozornosti napáchají značné škody. Nový kamarád tygřík se jim velmi zalíbil. Brzy si některá erdelata vyzvednou noví páníčkové. Stále máme na prodej psíky.
Erdelhrátky – Video 19 , Video 20 , Video 21 , Video 22 , Video 23 a Video 24.

2.3.2008 Víkend byl rušný – jak počasím, tak návštěvami. Erdelata si venku moc nepobyly, o to více si hrály doma. Video 14 , Video 15 , Video 16 , Video 17 a Video 18. Po hrách následovalo krmení a „valná hromada“ v bedně.

29.2.2008 Štěňata ve středu absolvovala první očkování a dnes hrdinsky i čipování. Erdelata tráví venku více času, ovšem dnes vzhledem k počasí stihly jen dopolední aktivity na čerstvém vzduchu. Záběry z řádění doma – Video 11 , Video 12 a Video 13.

26.2.2008 Další video erdelat, tentokrát i s tetičkou rtw Amynou. I „bojové“ plemeno umí být velmi opatrné na malá štěňata, pravdu říci, nejraději by si je přivlastnila všechny. Video 8 , Video 9 , Video 10.

24.2.2008 Nově jsme pro Vás připravili video štěňat. První pokus jsou noční hrátky erdelátek. Video 1 , Video 2 , Video 3. A dnes si erdelata v jarním počasí opravdu užívaly nových vjemů venku dosyta. Video 4 , Video 5 , Video 6 , Video 7 . A jako vždy ještě několik fotek.

Příspěvek byl publikován v rubrice Odchovy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Jeden komentář: B VRH – nar. 16.1.2008

  1. Pingback: ŠTĚŇATA | AgaYaga

Komentáře nejsou povoleny.