Rotvice a všehosměs

23.1.2011 – Dorotka – už dlouho jsem nepřidala fotky nejstarší členky smečky. Tak zde několik včerejších „portrétů“ – Dorota je ve svých 10,5 letech stále veselá a hravá, pro pešíčka by se přetrhla.
6.6.2010 – Dorota oslavila 10. narozeniny.

12.5.2010 Všehosměs pokračuje – nejstarší Dorotka je již i po kastraci – akutní pyometra ji potkala začátkem března. Dlouho se z toho vzpamatovávala, ale má srdíčko bojovnice a věřím, že ty desáté narozky oslaví. 🙂
6.1.2010 – Přidávám po delší době pár foto do „všehosměsi“. Nejstarší rtw Dorota ve svých 9,5 letech musela chtě nechtě na operaci. Od počátku výskytu problému byla pod veterinárním dozorem, nicméně boule na mléčné žláze se jí náhle rychle zvětšila a způsobovala jí problémy. Veteránka je již v pořádku a skotačí s ostatními.


12.7.2008 Našla jsem video z archívu, není nad to vidět „bojové plemeno“ v akci. Aneb RTW versus erdelata 1 a RTW versus erdelata 2.

4.7.2008 – Amy i Dorotka milují vodní hrátky, tudíž velmi pomáhaly při napouštění zahradního brouzdáliska. Některé momentky stojí za to. Dorotu je navíc potřeba hlídat, nejraději hadici ukradne a odnese si stranou, kde se kochá a zalévá jabloň.A ještě video: Hadice 1 a Hadice 2.

11.5.2008 – Překrásné májové počasí si Amyna užila plnými doušky. Vyrazily jsme na premiérové setkání s novou kamarádkou a psím kámošem Baluem neboli Balónem, nemělo to chybu. Skvěle strávené odpoledne, psíci se nejprve vzájemně oťukali a vyplavali. Oba jsou praštění aportéři, tak jsme byly zpočátku opatrnější, aby nedošlo k hádce o klacek. Pak procházka lesem, další aportečky a nakonec opět plavání. Amyna si zaplavala letos poprvé a byla nadšená. Po dvou hodinách už s Baluem skotačila a tahali se o jeden klacek. Moc děkujeme a obě se těšíme na další výlety. Balíšek je štramák! 🙂
Video z vodních hrátek zde: Plavání 1 , Plavání 2 , Plavání 3 , Plavání 4 , Plavání 5 a nakonec Plavání 6.

Příspěvek byl publikován v rubrice Články o RTW. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.